Prezentujemy nową stronę i logo Cafe Kwadrans


Prezentujemy nową stronę i logo Cafe Kwadrans

Miło nam przekazać wieści, że oddajemy naszym gościom nową stronę internetową, która odtąd będzie naszą nową wizytówką. Mamy nadzieję, że Wam się podoba.

Najważniejsze zmiany w porównaniu z poprzednią stroną to przede wszystkim nowy, odświeżony wygląd, oraz kilka dodatkowych funkcjonalności. Wszystko po to by ułatwić kontakt z nami, zapoznanie się z ofertą, łatwe dotarcie do nas, czy zarezerwowanie stolika bezpośrednio ze strony.

Poznaj NASZE historie

Ale to nie wszystko. Chcemy by nasi goście nas lepiej poznali. Dlatego uruchomiliśmy specjalny dział na stronie p.t. „Historie”. Będziemy tutaj opowiadać o tym co się u nas dzieje. O tym jak to miejsce się rozwija, co jest dla nas najważniejsze i czym kierujemy się w naszej codziennej pracy.

Mamy nadzieję, że będzie interesująco. Strona będzie się rozwijać i będzie często uaktualniana, więc zapraszamy do zajrzenia tutaj ponownie.

Zupełnie nowe logo

Stworzyliśmy również nowe logo. Inspiracją do jego projektu był zegar, który jest wyróżnikiem restauracji i jej główną ozdobą. Do stworzenia napisu została użyta czcionka o delikatnym i lekkim kształcie, w której jest życie i ruch. Czcionka przedstawia ponadto piękno i zwiewność ulotnych chwil spędzonych w naszym lokalu.

W wersji rozszerzonej logotyp rozbudowany jest o napis „restauracja”. Jest on fundamentem logotypu i daje poczucie prostoty i stabilności. Te dwa zestawienia doskonale łączą ze sobą lekkość i współczesność z tradycją i trwałością, co jest tożsame z ideą restauracji.

ZAPRASZAMY DO NAS

Zachęcamy do podróży po nowej stronie, do zajrzenia do karty dań, na „spacer” po pomieszczeniach w naszej galerii, a także po najbliżej okolicy, dzięki mapie z widokiem Street View.

Najbardziej jednak zachęcamy do przyjścia do nas osobiście i do zasmakowania w naszej kuchni. Zapraszamy!