O nas

Nasza

Droga

Kiedyś dawno dawno temu… Choć wcale nie tak dawno, w Cafe Kwadrans oferowaliśmy kawę i szybkie przekąski, stąd nazwa, która łączy w sobie te dwa założenia. Jednak pod wpływem naszych gości stopniowo do menu wprowadziliśmy dania, o które prosili, i w taki sposób zamieniliśmy się w restaurację, jaką jesteśmy dziś.

 

 

Perła

Starówki

Zmieniliśmy się do tego stopnia, że staliśmy się ulubionym lokalem wielu sądeczan. Dowodem na to jest nagroda jaką przyznali nam w 2015 r. w plebiscycie Kongregacji Kupieckiej tytułując nas Perłą Nowosądeckiej Starówki. To wyróżnienie jest dla nas ogromnym zaszczytem i docenieniem naszych starań. Dziękujemy!

 

 

Otwarta

Kuchnia

Od samego początku istnienia Cafe Kwadrans posiadamy „otwartą kuchnię”, czyli coś co nas wyróżnia na lokalnym rynku restauracyjnym. U nas, co nie zdarza się często, możesz nawiązać bezpośredni kontakt z kucharzami, przyjrzeć się ich pracy, zobaczyć z jakich składników przyrządzane są potrawy i wpłynąć, jeśli tylko chcesz, na ich skład.

 

 

Przyprawiamy

Sercem

Nasze potrawy są nie tylko świeże i smaczne, ale i zdrowe, bo przygotowujemy je ze składników pochodzących od lokalnych dostawców. Przyrządzane są w „otwartej kuchni” przy gościach, gdzie można samemu sprawdzić jakie wykorzystujemy do nich komponenty i przyprawy. A jeśli o przyprawach mowa… To mamy takie dwa zioła, których nie można znaleźć w żadnych zielnikach, to: serce i pasja.